Dannebrog

 

Tilmeldte hold Nationale hold:   

                                           1. Henri Palmqvist (FIN 1)

                                               Pauli Piiparinen (FIN 1)

                                               Mikko Lehto (FIN 1)

                                           2. Mirva Näsilä (FIN 2)

                                               Harri Näsilä (FIN 2)

                                               Helena Kuivasniemi-Lehti (FIN 2)

                                               Antero Lehti (FIN 2)

                                           3. Signe Hovind (NOR 1)

                                               Maija Juva (NOR 1)

                                               Ståle Baksetersveen (NOR 1)

                                           4. Larry Young (NOR 2)

                                               Leif Høgberg (NOR 2)

                                               Odd Porsmyr NOR 2)

                                           5. Dennis Duvenfelt (SWE 1)

                                               Bertil Adlivankin (SWE 1)

                                               Lars Ekroth (SWE 1)

                                           6. Åke Löwbeer (SWE 2)

                                               Leif Bäckström (SWE 2)

                                               Håkan Engman (SWE 2)

                                          7. Jette Schæfer (Vestfyn, DK 1)

                                              Lars Schæfer (Vestfyn, DK 1)

                                              Annie Nielsen (Vestfyn, DK 1)

                                              Kaj Nielsen (Vestfyn, DK 1)

                                          8. Finn Kristensen (Åstrup, DK 2)

                                              Kresten Udsen (Åstrup, DK 2)

                                              Kim Frost (Åstrup, DK 2)

                                              Niels Erik Klausen (Vennerne, DK 2)

 

COACH : Mika Metsä-Eerola (FIN), Anders Tapper (SWE), Xxxxxx (NOR), Tais Lindholm (DK)

 

Tilmeldte hold i åben tilmelding:

                                           1. Lars Jørgen Kongsbak (Hvirring, DK)

                                               Lise Hoel (Hedebo, DK)

                                               Albin Hoel (Hedebo, DK)

                                           2. Kjeld Bürchert (Hedebo, DK)

                                               Johannes Christensen (Høng, DK)

                                               John Saxild-Hansen (Korsør, DK)

                                           3. Carina Janson (CPC, SWE)

                                               Clas Janson (CPC, SWE)

                                               Mats Peterson (VAR, SWE)

                                           4. Einar Stærk (Vestfyn, DK)

                                               Erna Tang Stærk (Vestfyn, DK)

                                               Torben Vous (Horsens, DK)

                                               Harry Ellehede Nielsen (Horsens, DK)

                                           5. Lee Ekström (FPS, SWE)

                                               Leif Eriksson (BRO, SWE)

                                               Kjell Mattsson (BSJ, SWE)

                                           6. Kristian Nielsen (Horsens, DK)

                                               Lars Vestergaard (Horsens, DK)

                                               Niels Ege (Horsens, DK)

                                           7. Jesper Sele (Vestfyn, DK)

                                               Henrik Vedel (Horsens, DK)

                                               Jean Claude Aissa (Brabrand, DK)

                                           8. Birgitte Frederiksen (Hedebo, DK)

                                               Erik Frederiksen (Hedebo, DK)

                                               Glenn Bernstein (Hedebo, DK)

                                          9. Hilbert Björkdahl (Hvetlanda, SWE)

                                              Göte Andersson (Almedalens, SWE)

                                              Berth Lindelöf (Röverkulens, SWE)

                                        10. Anders Tapper (SWE)

                                             Leif Ljungsryd (SWE)

                                             Palle Olsen (SWE)

                                       11. Roland Bengtsson (SWE)

                                            Jerry Käsper (SWE)

                                            Stefan lendell (SWE)

                                       12. Palle Kühnell (Horsens, DK)

                                            Elonn Agerup (Bøgeskov, DK)

                                            Egon Jensen (Bøgeskov, DK)

                                       13. Inga Kristensen (Vestfyn, DK)

                                            Mogens Jensen (Vestfyn, DK)

                                            Benny Krogh (Vestfyn, DK)

                                            Pentti Djerf (Vestfyn, DK)

                                       14. Preben Worsøe (Hedebo, DK)

                                             Claus Elsted (Hedebo, DK)

                                             Leif Lysholm (Hedebo, DK)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------